Se zdravím na mysli

Tento slogan je naše vizitka - znamení, že zaměstnanci společnosti Aflofarm dělají vše, co je v jejich silách, aby zajistili, že naší prioritou je zdraví našich pacientů. Podporujeme zdraví nejen výrobou léků, ale také výzkumem a vývojem farmaceutických a léčivých projektů, vztahem s vědeckou komunitou nebo naší nadací Aflofarm, jejímž hlavním cílem je podpora zdravého života a širokého konceptu zaměření na prevenci. Zdraví pacientů je jádrem všech našich činností a naším nejdůležitějším cílem. Jednáme „se zdravím na mysli“.

 

Naše poslání odráží naši roli v komunitě.

Jsme farmaceutická společnost, která chce zlepšovat kvalitu lidských životů a zdraví a děláme vše, co je v našich silách, abychom mohli vyrábět a vylepšovat naše produkty tak, aby splňovaly nároky našich spotřebitelů.

 

Naše vize ukazuje, kde chceme být za pár let.

Chceme mít nejlepší pověst mezi všemi farmaceutickými společnostmi v Polsku a rozšířit naši činnost nové kategorie produktů a zahraniční trhy.

Společnost zahajuje výrobu léčiv

1991

Aflofarm modernizuje své výrobny v souladu s certifikačními standardy GMP

2005

Aflofarm roste každoročně rychleji a posiluje své vedoucí postavení na OTC trhu

2019

Historie

Naše společnost byla založena v roce 1989 jako Aflopa. Od té doby jsme se za posledních 25 let naší činnosti připojili k lídrům na farmaceutickém trhu v Polsku. Podívejte se na to, jak jsme se v průběhu let transformovali.

Poznejte náš příběh